• Луценко відзначає день народження

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 грудня 2012 року

Сьогодні, в день 48-річчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов передав йому через Ірину Луценко букет троянд від партії і листи, в тому числі й від Юлії Тимошенко.

«Дорогий Юра! Сьогодні у тебе не буде пишного застілля і моря подарунків. Але тисячі людей сьогодні тобі скажуть те ж саме, що і я: З Днем народження, Юра!.. Я, як ніхто, розумію, як це важливо ― знати, що ти не один... Я знаю, що свобода не залежить від ґрат на вікнах і кількості охоронців. Вона ― всередині. Я бажаю тобі, друже, завжди мати її в собі...», ― цитує прес-центр «Батьківщини» слова відкритого поздоровлення українського екс-прем'єр-міністра.

У свою чергу іменинника привітала і «Народна самооборона», зазначивши, що для Юрія Луценка святкування другого Дня народження за ґратами ― не найкращий час. Але соратники висловили надію, що Юрій гідно пройде цей іспит, адже його підтримують близькі та друзі.

«Вітаю. Здоров'я і швидкого повернення додому», ― написав своєму колишньому шефу колишній водій Леонід Приступлюк.

Нагадаємо, Юрій Луценко з 31 серпня 2012 року відбуває дворічний термін ув'язнення в Менській колонії за звинуваченням у розтраті державних коштів і перевищенні службових повноважень. Зокрема, за допомогу Леоніду Приступлюку отримати в Києві елітну квартиру. До цього екс-міністра МВС утримували в Лук'янівському СІЗО Києва. Загалом, обвинувачений проведе за ґратами чотири роки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...