• Нова сесія в Раді: Депутати жорстоко побилися

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 13 грудня 2012 року

У Верховній Раді депутати-опозиціонери зав'язали бійку з провладними парламентаріями через те, що деякі з правлячої партії не голосували особисто.

Перед цим 242 нардепи проголосували за те, щоб перейти до обговорення кандидатури на посаду спікера, на яку запропонували Володимира Рибака з фракції Партії регіонів.

Опозиціонери пішли на штурм президії Ради після того, як Олександра Кужель спробувала вихопити у одного депутата-регіонала другу картку, якою той голосував. У залі спалахнула масова бійка, і головуючий на засіданні Олександр Єфремов о 10:20 оголосив перерву, повідомляє «Українська правда».

У бійці в хід йшли не тільки штовхання й кулаки, але і ноги. Деякі депутати душили один одного так, що обличчя ставали червоними.

Серед 30 забіяк виявилися нардепи: Вадим Колесніченко, Владислав Лук'янов, Микола Левченко, Олег Царьов, Ельбрус Тедеєв, Олександр Онищенко, Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та інші. Віталій Кличко участі в протистоянні не брав.

«Шановні депутати, давайте заспокоїмося ... Шановні депутати, почалася нова сесія. Це новий етап в історії України, нашої батьківщини, землі на якій ми народилися ... Та ні, ну хіба можна так ... Не можна це робити ... Куди ... Ви що ... Та ну що ви ... Дожили...», ― намагався сказати своє вступне слово і в той же час зупинити колотнечу Володимир Рибак.

Після перерви спікером нової Ради обрали Володимира Рибака. Опозиція за його кандидатуру не голосувала.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...