• Опозиція вимагає покарати президента і прем’єра за LNG-термінал

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 29 листопада 2012 року

Українська опозиція звинуватила у шахрайстві президента країни Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова та голову Держінвестпроекта Владислава Каськіва у реалізації будівництва LNG-терміналу.

Про це заявив народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв на прес-конференції в Києві, повідомляє прес-центр партії.

Від імені опозиційних сил України він вимагає притягнути до відповідальності вище керівництво країни за угоду з невідомим іспанським інвестором, яка може обернутися для України втратою мільярдів грошей і територій цілих областей.

На думку опозиціонера, цей контракт повинен бути першочерговою темою на сесії парламенту нового скликання. Соболєв заявив, що фракція опозиції буде вимагати покарання Азарова, Януковича і Каськіва за шахрайську оборудку з неіснуючими особами світової компанії.

Він також вимагає перевірити, скільки отримали від цієї угоди особисто президент, прем'єр і глава Держінвестпроекта.

Крім того, Соболєв заявив, що володіє достовірною інформація про те, що Каськів не має вищої освіти, тому не може займати високий пост і підписувати державні документи.

Нагадаємо, 19 листопада Міненергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер», що вже з осені цього року уряд розгортає будівництво LNG-терміналу. На думку міністра, вартість скрапленого газу з Європи буде нижче ціни російського газу на $100, оскільки прив'язана до спотового газу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...