ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бельгійські фермери залили Європарламент молоком

Велика Епоха
Сьогодні в Бельгії фермери всього Старого світу на знак протесту пригнали до будівлі Європарламенту кілька сотень тракторів і залили його молоком, передає агентство Reuters.

Майже 15 тисяч літрів «недооціненого товару» було вилито на скляний фасад Європарламенту і поліцейських, що захищали його.

На цьому протестувальники не заспокоїлися. Вони підпалили автопокришки і в'язанки сіна. Площу вмить огорнуло сильним димом. Органи правопорядку відповіли на хуліганські дії демонстрантів сльозоточивим газом. Фермери не здаються, акція триває.

Ось таким чином Європейська молочна рада (EuropeanMilkBoard) протестує проти низьких закупівельних цін на молочну продукцію та неадекватних дотацій. Фермерський протест був навмисно влаштований в день ключових зборів Європейського Парламенту і Ради Міністрів, на яких повинна обговорюватися реформа Європейського економічного співтовариства.

Відзначимо, закупівельна ціна 1 літра молока в Бельгії становить €0,26, а на його виробництво витрачається €0,40 євро. У зв'язку з такою ціновою політикою дрібні та середні фермери опинилися на межі розорення, заявив голова EuropeanMilkBoard Ромуальд Шабер.