ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українка розповіла про гарем іноземних рабинь прем'єр-міністра Косова

Велика Епоха
Громадянка України, що втекла з кубла в Косово, звинуватила прем'єр-міністра країни Хашима Тачі в триманні гарему з 52 рабинями.

Прем'єр-міністр Косова Хашим Тачі
Прем'єр-міністр Косова Хашим Тачі
Жінка, що побажала залишитися невідомою, розповіла в інтерв'ю балканським газетам, що втекти їй допоміг охоронець-чеченець, передає «Дзеркало тижня».

За її словами, в числі сексуальних рабинь там були тільки іноземки: 10 дівчат із Росії, дві з КНР, одна з Камеруну, решта ― з балканських країн. Притон перебував в Пріштіні в підвалі одного з будинків на перехресті вулиць Bedri Shala і Shaip Spahija.

Біженка зазначила, що в приміщенні було кілька VIP-кімнат, де Хашим Тачі та його колеги влаштовували оргії. Більшість із них були літнього і середнього віку, і дуже мало молодих. Серед них ― як міжнародні дипломати, так і військові.

Рабиням під загрозою смерті заборонялося відмовляти клієнтам або висловлювати невдоволення з якогось приводу. «Колумбійку по імені Долорес застрелили прямо в кафетерії, коли вона висловилася проти умов утримання під час нашого обіду», ― сказала українка.

Вона також зазначила, що сама особисто тільки один раз обслуговувала прем'єра, коли той прийшов у гарем «під кайфом».

МЗС України поки спростував інформацію українки, посилаючись на результати попередньої перевірки, проведеної посольствами України в Сербії та Македонії. Згідно з їх заявами, заходи щодо виявлення притону в Пріштіні тривають.

Нагадаємо, раніше Рада Європи звинуватила Хашима Тачі у підставі албанського злочинного угруповання, що займається контрабандою наркотиків і «чорною торгівлею» людськими органами. Уряд Косова ці твердження відкидає.