ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Інспектор ДАІ дивом врятував чоловіка від самогубства

Велика Епоха
На Волині в селищі Маневичі вчора ввечері чоловік намагався звести рахунки з життям: він переступив через перила залізничного мосту і хотів зістрибнути.

У цей час повз проїжджав на автомобілі старший інспектор ДАІ поста №2 Олександр Коська. Побачивши наміри людини, він зупинився, і, щоб не злякати чоловіка, що стояв на самому краю, тихенько підійшов, схопив його за куртку і перетягнув через перила,повідомляє прес-центр МВС України.

Як зазначив Коська, в момент, коли самогубець хотів зістрибнути, в обидві сторони рухалися автомобілі, але ніхто з водіїв не зупинився: або не бачили, або не звертали уваги.

Інспектор доставив жертву в місцевий відділок міліції для з'ясування всіх обставин. Виявилося, що він хотів покінчити життя самогубством через сварку з дружиною та її братом. Незабаром сім’я помирилася.

Нагадаємо, вчора в Криму викинувся з вікна психлікарні мер Маломаяцької сільради Великої Алушти Леонід Малик і загинув. За твердженням екс-омбудсмена Ніни Карпачової, сільського голову «зламала система».