• З вікна лікарні викинувся кримський мер і загинув

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 26 листопада 2012 року
Мер Маломаяцької сільради Великої Алушти Леонід Малик учора викинувся з вікна туалету, розташованого на третьому поверсі лікарні і загинув.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, інцидент стався у психіатричній лікарні №5 села Строгонівка, куди голову сільради насильно помістили невідомі.

За словами колишньої уповноваженої з прав людини Ніни Карпачової, в лікарні Леоніду Малику кололи психотропні препарати, після чого його з діагнозом «невроз» направили до лікарні ім. Семашко.

На думку екс-омбудсмена, Леонід Малик скоїв суїцид внаслідок тиску, який на нього чинили чиновники, прагнучи довести до відставки з посади мера Малого Маяка.

«Людину просто доводили до відставки, переслідували. Аналізи його ― нормальні, але був нервовий зрив, бо людину заганяли. Його зламала система», ― сказала виданню Карпачова.

Зараз прокуратура Київського району Сімферополя почала досудове розслідування, допитує лікарів і родичів загиблого.

Місцева прокуратура усунула Леоніда Малика з посади голови в серпні 2012 року за перевищення службових повноважень при виділенні землі, але в жовтні сільрада повернула йому цю посаду.
Підписатися:

Коментарі