ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Покінчив життя самогубством соратник Авакова

Велика Епоха

У Харкові 31 жовтня викинувся з 9-го поверху колишній голова правління АТ «Інвестор» Олександр Мотилевський, повідомив на своїй сторінці в Facebook екс-губернатор Харкова Арсен Аваков.

Олександр Мотилевський. Фото: glavnoe.ua
Олександр Мотилевський. Фото: glavnoe.ua
«Вчора покінчив з життям Олександр Мотилевський... Людина не витримала тиск обставин. Після року пресингу (не працював в компанії з травня), його не залишили в спокої. Допити в УБОЗі, тиск і погрози вивели людину з себе...», ― написав він.

За інформацією Авакова, Мотилевський залишив передсмертну записку. В ній він висловив образу, що його залишили спілкуватися з негідниками, що втомився від залякування, що ніхто не поспівчував, що зруйнували бізнес тощо.

В той же час у прес-центрі МВС Харківської області повідомляється, що 31 жовтня в Московському районі Харкова було виявлено тіло 45-річного чоловіка, який покінчив життя самогубством, стрибнувши з балкона своєї квартири на дев'ятому поверсі.

Нагадаємо, на початку цього року правоохоронні органи порушили проти керівників акціонерного товариства «Інвестор» кримінальні справи в рамках процесу над Аваковим. Колишнього голову обладміністрації Харківської області звинуватили в незаконному переданні 55 гектарів сільськогосподарських угідь у приватні руки, що завдало збитків державі на суму 5,5 млн грн.

Кримінальні справи було порушено також щодо керівника АТ «Інвестор» Андрія Переєденко (нині затриманий в СІЗО), колишнього голови правління компанії Геннадія Гайового (перебуває в розшуку) і тепер уже покійного Олександра Мотилевського. Сам Аваков зараз в Італії. Римський суд 18 жовтня звільнив екс-губернатора, відмовившись видавати його Києву. Мотивація відмови ― факт політичного переслідування опозиції в Україні.