• Дружина впізнала тіло «караванського стрілка»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 листопада 2012 року
Тіло чоловіка, знайдене днями на одному з київських будівництв, впізнала його дружина Людмила Мазурок. Таким чином, смерть «караванського стрілка» стала очевидною.

Дружина вбивці трьох охоронців ТЦ «Караван» Києва хоче, щоб чоловіка поховали в столиці, передає ТСН. Однак похорони можуть відбутися тільки після закінчення проведення всіх слідчих дій.

Нагадаємо, тіло Ярослава Мазурка було знайдене 7 листопада в лісопарковій зоні Сирецького парку в Києві. На місці події міліція зафіксувала вогнепальне поранення в правій скроні чоловіка, а в кишені брюк його паспорт з ідентифікаційним кодом, водійське посвідчення та технічний паспорт на мотоцикл «Ява». Також поруч був знайдений наган «ЯП 165 П». На його корпусі криміналістичні експерти при перевірці упізнали відбитки пальців рук загиблого.

В ході розслідування, співробітники МВС знайшли місце, де ховався Мазурок і ще один труп, який не має стосунку до фігуранта кримінальної справи. Караванський кілер ховався недалеко від місця злочину, на покинутій будові. Тут в одному з підвалів були знайдені матрац, ковдра і подушка, як повідомляє газета «Сегодня».

Нагадаємо, житель львівської області Ярослав Мазурок скоїв збройний напад у торговому центрі столиці «Караван» 26 вересня. В результаті загинули три охоронці, ще один був важко поранений. Вбивці вдалося втекти з місця злочину, після чого він був оголошений у розшук.
Підписатися:

Коментарі