• «Караванський стрілок» міг вчинити самогубство

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 7 листопада 2012 року

Сьогодні на одному з київських будівництв міліція виявила вбитого чоловіка, в одязі якого був паспорт на ім'я Ярослава Мазурка ― фігуранта розстрілу охоронців столичного торгівельного центру «Караван».

За даними МВС України, труп чоловіка схожий на підозрюваного вбивцю охоронців. За попередніми висновками, причина його смерті ― самогубство.

Мертвого чоловіка виявив киянин, який рано вранці в лісопарку Шевченківського району Києва вигулював собаку. Він і повідомив у міліцію. На будівництво виїхала слідчо-оперативна група, яка констатувала нещодавню смерть молодої людини, зовні схожої на Мазурка. В його одязі лежав паспорт, а поруч із трупом ― пістолет.

Наразі слідчий відділ міліції з'ясовує і вивчає всі обставини події. Поки правоохоронці не впевнені, що знайдений убитий є розшукуваний Мазурок.

Нагадаємо, житель Львівської області, колишній працівник приватних охоронних структур Ярослав Мазурок скоїв вбивство трьох охоронців у торговельному центрі «Караван» 26 вересня 2012 року, після чого втік. Весь цей час він перебував у розшуку. За його піймання пропонувалася винагорода.

Підписатися:

Коментарі