• Азаров: Ціна на соціальні сорти хліба не зростатиме

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 листопада 2012 року

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час спілкування з користувачами Фейсбук, що уряд постійно контролює цінову політику на хліб.

«Ніяких підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба немає. У нас залишилися достатні запаси зерна і борошна ще з урожаю минулого року, тобто закуплені за старими цінами», — сказав він.

А недавній ажіотаж навколо підвищення цін на хліб він пов'язав з «лобістською кампанією» переможців-опозиціонерів у Києві на парламентських виборах в Раду.

«Так завжди починали лобісти, і зовсім невипадково, що цю кампанію почав комплекс „Київмлин“ [виробляє борошно для хлібозаводів та кондитерських підприємств — прим. авт.] Після того, як київська опозиція виграла вибори в окрузі, в той же день вони оголосили про підвищення цін. Осміліли. Але ми їх виправимо», — попередив прем'єр.

Азаров порекомендував киянам з цих питань звертатися до обраних депутатів: запитувати в них, що вони роблять для стабільної ціни на хліб у Києві?

«Я вже знаю, що будуть робити ці депутати. Вони стануть звертатися в уряд з депутатськими запитами і будувати на цьому політику. Але хочу вас запевнити, що ми й без їхніх депутатських запитів тримали і будемо тримати це питання на контролі», — підкреслив Азаров.

Також уряд планує здешевити виробництво хліба за рахунок модернізації хлібопекарських підприємств, як повідомив про це на урядовому порталі міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк. Відповідне розпорядження Янукович підписав ще у вересні цього року.

Нагадаємо, в кінці жовтня президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко попередив про можливе подорожчання хліба на 20% (приблизно на гривню). Свою заяву він зробив в ефірі «Ера-FM».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...