• В Україні відновлять продаж квитків за паспортами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 листопада 2012 року
З 1 січня 2013 року «Укрзалізниця» знову вводить продаж іменних квитків на потяги, щоб запобігти спекуляціям.

За словами віце-прем'єр-міністра України ― міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, його відомство і адміністрація «Укрзалізниці» отримує від пасажирів багато скарг на спекулянтів. Як з'ясувалося, спекуляцією займаються і самі працівники залізниць (касири й провідники).

«Ми перевірили один поїзд. Зі 120 пасажирів 90 виявилися без квитків. Залізниця функціонує для пасажирів, тому тут не може бути ніякої спекуляції», ― цитує прес-служба Мінінфраструктури заяву Колеснікова.

Придбати квиток на поїзд можна буде з будь-яким документом, що посвідчує особу (паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, військовий чи студентський квиток і т.п.).

А з 25 грудня всі власники смартфонів зможуть купувати квитки на потяги Інтерсіті через інтернет, не роздруковуючи їх і не звертаючись у залізничні каси. Для цього потрібно буде зберегти QR-код у свій телефон і показати його в поїзді. Провідник перевірить QR-код за допомогою мобільного терміналу контролю. Звуковий сигнал пристрою буде підтвердженням успішного проведення операції.

Також із весни наступного року на всіх вокзалах країни будуть встановлені термінали для придбання квитків. Їх можна буде оплачувати як готівкою, так і кредиткою, повідомляє урядовий портал.
Підписатися:

Коментарі