ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Правоохоронці увірвалися в окружком № 197 Канева і відібрали протоколи з печаткою

Велика Епоха
Сьогодні вранці в будівлю окружкому № 197 Канева Черкаської області вдерлися народний депутат-самовисуванець Богдан Губський із спецпідрозділом бійців «Беркут» і силоміць вивезли протоколи разом із печаткою окружної виборчої комісії, повідомляють «Новини України».

Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Фото: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
Незаконне вторгнення і відкриття сейфу з документацією відбулося близько 5 ранку, повідомив з місця подій бютівець Андрій Шевченко, передає прес-служба Батьківщини.

«На виході з будівлі беркутівці просто розкидали людей. Вони разом із головою комісії [Максимом Онищенко, прим. ред.] і документами заскочили в автобус і поїхали в Київ здавати їх в ЦВК», ― повідомив Шевченко.

За словами депутата, їх окружком ще не закінчив свою роботу, тому комісія не могла подавати їх до Києва. А дії силовиків і Губського він назвав протизаконними.

«Очевидно, у Губського здали нерви. Він розуміє, що законний підрахунок бюлетенів і протоколів підтвердить перемогу кандидата від "Батьківщина" Даценко», ― висловив своє припущення Шевченка.

Пізніше ЦВК оприлюднила результати виборів по округу № 197. Ним виявився Богдан Губський (з 35,65% голосів). У Леоніда Даценка виявилося 31,82%. За даними ж опозиції, в окрузі лідирував Даценко з відривом у 2,51%.