• Лідери опозиції заявили про безстрокову акцію протесту

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 листопада 2012 року

Об'єднана опозиція «Батьківщина», партія «Удар» та ВО «Свобода» налаштовані на безстрокову акції протесту під будівлею ЦВК в Києві, незважаючи на заборону суду.

Правоохоронні органи у свою чергу попереджають протестувальників, що розженуть демонстрантів, якщо ті добровільно не згорнуть акцію.

«Українська влада перейшла межу закону, встановивши результати виборів у 13 мажоритарних округах», ― заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

«У нас хочуть забрати 16 мандатів. Ми не просто висунули політичні вимоги. Ми почали безстрокову акцію протесту, причому загальноукраїнську. Ми будемо відстоювати результати не тільки тут, а й у кабінетах і розраховуємо на підтримку суспільства», ― додав голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк сказав, що не боїться міліції. «Хай спробують надіслати беркутівців з палицями... Ми чекаємо рішення ЦВК. Ми будемо стояти доти, поки вони не виконають наші вимоги. Нам обіцяли дати відповідь о 18:00. Зараз ми підемо і повернемося до цього часу. Якщо фальсифікації будуть продовжуватися в стінах окружних виборчих комісій, а ЦВК не стане на бік закону, народу і Конституції, то такі вибори не можна визнавати. Ми будемо тут стояти, доки не зможемо захистити вибір народу», ― зазначив він.

Лідери опозиції закликають активістів залишатися під ЦВК до вечора і ночувати. Однак, за словами Кличка, спільного плану дій у них поки немає, відзначає «Главред».

Нагадаємо, мітинг на площі Лесі Українки під вікнами ЦВК стартував о 10 годині ранку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...