• Новонароджених у США назвали Бараком і Мітти

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 8 листопада 2012 року
У день президентських виборів у США кенійка назвала своїх новонароджених близнят на честь головних кандидатів на пост глави держави ― Бараком і Міттом.

Як повідомляє Бі-бі-сі, 20-річна мати хлопчиків Міллісент Овуор народила Барака і Мітта в день виборів, неподалік від села Когело в Кенії, звідки родом батько президента Барака Обами. У зв'язку з такою подією вона і вирішила назвати своїх синів на честь демократа-президента США Барака Обами та його конкурента-республіканця, колишнього губернатора штату Массачусетс Мітта Ромні.

Після пологів Овуор із задоволенням позувала перед фотографами з близнюками на руках.

Нагадаємо, 6 листопада в США відбулися вибори президента США. В дворічній гонці перемогу отримав нинішній глава Сполучених Штатів Барак Обама. Таким чином він продовжить своє президентство ще на 4 роки. Його головний конкурент Мітт Ромні після гострого суперництва виступив вчора у своїй штаб-квартирі в Бостоні, визнавши свою поразку і привітавши переможця з успіхом. У свою чергу, Обама відзначив заслуги Ромні (і його батька) перед суспільством і заявив, що хотів би разом із ним обговорити проблеми країни.
Підписатися:

Коментарі