ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ляльковий Стів Джобс з'явився у центрі Одеси

Велика Епоха
У вітрині одного з магазинів електроніки Одеси на вулиці Преображенській, 30, з'явилася 2-метрова лялька засновника компанії Apple Стівен Джобса.

Фото: citrus.ua
Фото: citrus.ua
Його змайстрували в задумливій позі, сидячим за комп'ютером у своєму робочому кабінеті. Тут же в книжковій шафі можна побачити його улюблені книги («Король Лір» Шекспіра, «Мобі Дік» Мелвілла), а також літературу про самого Джобса та його корпорацію Apple. Відвідувачі можуть не тільки подивитися на них, але й взяти в руки і, навіть, почитати.

Реалізувати 3D-інсталяцію магазину «Цитрус» допомогла місцева студія «Чарівна майстерня». Над створенням манекена працювали два тижні майстри ляльок, скульптори та швачки. Одягли комп'ютерного генія в чорну водолазку, потерті джинси і кросівки, в яких він завжди любив ходити, передають місцеві ЗМІ.

Днями раніше, 7 листопада, реалістичну ляльку у вигляді Стіва Джобса зробили і японці. У країні висхідного Сонця фігурки Джобса користуються неймовірною популярністю. Однак, незважаючи на те, що вони виготовляються дуже якісно і реалістично, але компанія Apple досить швидко реагує на неофіційне використання образу глави їх корпорації.

Apple попереджає всіх, що будь-яка іграшка, яка буде нагадувати бренд їх компанії, зовнішній вигляд їх продукції чи ім'я засновника, є кримінальним злочином.

Нагадаємо, на початку січня цього року Apple подала позов на китайську компанію In Icons, яка випустила 30-сантиметрову пластикову ляльку «Стів Джобс», як повідомляла раніше Велика Епоха.