• Поліція Греції заарештувала пенсіонера, який захопив державний банк

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 22 листопада 2012 року
Грецька поліція заарештувала в Салоніках 72-річного чоловіка, який захопив місцевий банк і грозився підпалити будівлю, якщо йому не повернуть заморожені рахунки.

Як повідомляє видання «Tanea», сьогодні пенсіонер заскочив у державний банк Deposits and Loans Fund з каністрою бензину і пістолетом у руках і захопив у заручники директора установи.

Потім він облив бензином кабінет директора і зажадав повернути свої гроші. За попередніми даними, чоловік був не згоден із рішенням банку, який заморозив його рахунки.

У той час, як поліція намагалася переконати чоловіка здатися, до будівлі прибули сили поліції, вони блокували район і вивели з приміщення всіх співробітників банку. Усередині залишився тільки агресор і заручник-директор.

В результаті втручання грецької поліції інцидент закінчився благополучно. Співробітники відділення Deposits and Loans Fund висловили свою вдячність правоохоронним органам і особливо директору, який весь цей час залишався «зразково спокійним».

За даними поліції, раніше проти пенсіонера були висунуті звинувачення, пов'язані з незаконним гральним бізнесом. Згідно з рішенням суду, всі зароблені гроші чоловіка тимчасово помістили в банк Deposits і заморозили.
Підписатися:

Коментарі