ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мельниченко припускає, що за ним стежать люди Литвина

Велика Епоха
Колишній майор Управління держохорони України Микола Мельниченко заявив ЗМІ перед допитом у Печерському районному суді Києва, що за ним останнім часом стежать невідомі особи.

Микола Мельниченко. Фото: melnychenko.com.ua
Микола Мельниченко. Фото: melnychenko.com.ua
За його припущенням, вони є співробітниками спецслужб, що підкоряються безпосередньо спікеру ВР Володимиру Литвину, повідомляє «Лівий берег».

Таке припущення колишній працівник СБУ зробив після офіційних заяв СБУ, МВС та Генпрокуратури, що ті не ведуть за ним спостереження.

Мельниченко також висловив впевненість у тому, що сьогоднішні його показання в суді запустять «механізм дискредитації» слідчої групи і Ріната Кузьміна ― першого заступника генпрокурора України, а також його самого. Але, незважаючи на це, екс-майор вважає принципово важливим довести розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе до «логічного завершення».

Нагадаємо, 26 жовтня Микола Мельниченко був відпущений під заставу в 76,5 тис. грн із забороною залишати місце проживання без дозволу слідчого. За два дні до цього екс-майор був затриманий в аеропорту «Бориспіль» за звинуваченням у розголошенні держсекретів.