• Україна буде розвивати співробітництво з Іраком і В'єтнамом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 15 листопада 2012 року
Кабінет Міністрів України вчора прийняв розпорядження про розробку Угоди з Іраком в області культурної співпраці. Також незабаром буде укладено Угоду і з В'єтнамом про зону вільної торгівлі, повідомляє «Урядовий портал».

Проект документа (№1342-р) з Іраком був затверджений ще в минулому році і тепер, після правок Іракською стороною, набере чинності юридично. Угода передбачає розширення співпраці у всіх сферах мистецтва і культури, налагодження контактів між культурними інститутами країн, обмін інформацією з національної культурної спадщини та інші види співробітництва у сфері культури.

Також сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у відкритті українсько-в'єтнамського бізнес-форуму у В'єтнамі, де представив український літак «АН-148».

Прем'єр висловив надію, що в стислий термін між Україною і В'єтнамською Республікою буде укладено Угоду про зону вільної торгівлі в авіаційній галузі, а також в суднобудівній, космічній, енергетичній, фармацевтичній та машинобудівній галузях.

«Україна виробляє турбіни від невеликих до найпотужніших. Ми можемо будувати як маленькі гідроелектростанції, так і великі АЕС. Я переконаний, що саме в цій галузі між Україною та В'єтнамом може бути перспективна співпраця», ― сказав Азаров.
Підписатися:

Коментарі