ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Різдвяне село з'явиться на Хрещатику і Майдані Незалежності

Велика Епоха
На Хрещатику і Майдані Незалежності в Києві вже в грудні розкинеться різдвяне село.

Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Таке нововведення ініціює КМДА, про що в прямому ефірі телеканалу «Київ» заявила начальник управління туризму міської адміністрації Києва Тетяна Слишик.

В імпровізованому селі кияни та гості столиці зможуть добре відпочити, цікаво провести вільний час, послухати музику, випити гарячу каву або глінтвейн, а також придбати подарунки і сувеніри друзям, рідним та колегам.

«Хочеться, щоб для Києва такий захід напередодні новорічних свят став традиційним», ― висловила побажання Слишик.

Голова КМДА Олександр Попов підтримав цю пропозицію і пообіцяв сприяти в організації такого передсвяткового заходу, повідомляє прес-центр місцевої адміністрації.

Також з 14 по 16 грудня в Національному комплексі «Експоцентр України» (по проспекту Академіка Глушкова, 1) відбудеться виставка-ярмарок святкових подарунків «Щедрий Миколай-2012». Тут можна буде придбати новорічні ялинки, ялинкові прикраси та гірлянди, календарі, сувеніри, подарунки, а також продукти і напої, яких буде широкий вибір.

Крім того, ярмарок буде супроводжуватися різноманітними майстер-класами народних майстрів, святковими виставами та конкурсами для дітей і дорослих, аукціонами, нагородженнями переможців та іншими розвагами.