• Кращий скрипаль світу зіграє у Києві на скрипці Гварнері

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 14 листопада 2012 року
Кращий скрипаль світу, лауреат І Міжнародного конкурсу ім. Лисенко Дмитро Ткаченко 15 листопада зіграє у Колонному залі Національної філармонії України на скрипці легендарного скрипаля Джузеппе Гварнері.

Великобританець з українським корінням доторкнеться до 285-річного інструменту італійського майстра Джузеппе Гварнері на відкритті IV Міжнародного музичного конкурсу ім. Лисенка, який співпав зі 100-річчям з дня смерті видатного композитора. На закритті ж на ній зіграє вже новий переможець форуму, повідомляє Міністерство культури України.

Цей розкішний струнний інструмент Гварнері, який був улюбленим майстром не менш відомого скрипаля Ніколо Паганіні, зберігся у чудовому стані. Зіграти на ньому ― велика честь, яка зараз випадає тільки провідним світовим виконавцям.

До Києва унікальну скрипку привезе професор Королівської академії музики в Лондоні Флоріан Леонард, відомий також як скрипковий майстер.

IV Міжнародний музичний конкурс, який цього року відзначає і своє 50-річчя, пройде в Києві з 15 по 24 листопада 2012 р. за адресою Володимирський узвіз, 2.
Підписатися:

Коментарі