ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На Майдані Незалежності в четвер почнуть встановлювати новорічну ялинку

Велика Епоха
Вже 15 листопада на Майдані Незалежності в Києві почнеться установка новорічної ялинки, а 19 грудня, в День Святого Миколая, її буде урочисто запалено.

Новорічна ялинка 2011 року в Києві. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Новорічна ялинка 2011 року в Києві. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Про це заявила під час прес-конференції начальник Головного управління культури Світлана Зоріна, повідомляє прес-центр КМДА.

За її словами, встановлюватися буде штучна зелена красуня, хоча більшість мешканців столиці висловилися за ідею традиційної ялинки з гілок. Відповідне опитування було проведене у лютому цього року.

Встановлювати, оформляти і демонтувати ялинку за свої кошти буде компанія «Люм'єр», яка влітку цього року за підсумками конкурсу «Ялинка-2013» отримала право на її виробництво.

І за габаритами, і за формою, і зовнішністю новорічна ялинка-2013 буде цілком відрізнятися від торішньої. Її висота становитиме 34,8 м, діаметр нижніх ярусів ― 12,5 м.

Оформлена вона буде кольоровою ілюмінаційною гамою і світлодіодними іграшками. Верхівку прикрасить піксельний купол із 3D-ефектом. Управлятися світлодіодна «падаюча» ілюмінація буде по 200 каналах за допомогою комп'ютерної програми.