• Надзвичайний стан оголошено у Венеції через повінь

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 12 листопада 2012 року
Найбільша повінь за останні 50 років обрушилася на північні і центральні населені пункти Італії. 70% Венеції на 1,5 метра опинилися під водою. У зв'язку з цим мерія міста оголосила надзвичайний стан.

У Венеції під водою опинилася площа Сан-Марко. Довелося зупинити обслуговування популярних туристичних маршрутів. У зв'язку зі стихійним лихом закриті шкільні і державні установи, повідомляє італійське інформагентство АНСА.

У Тоскані через повінь і сходження обвалів довелося евакуювати 200 чоловік. Багато жителів опинилися заблокованими завалами в будинках і машинах. У Пізі (регіоні Тоскани) річка вийшла з берегів, сотні жителів зруйнованих будинків покинули провінцію. Не краще ситуація склалася і в місті Ла Спеція.

Шторми не вщухають у Середземному морі останні два тижні. Внаслідок сезонних дощів висота припливу в Північній Італії становила 1 листопада 140 сантиметрів.

Останню подібну повінь Італійська Республіка переживала 4 листопада 1966, коли рівень води в містах піднявся майже на два метри.


Підписатися:

Коментарі