ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Суд по справі ЄЕСУ знову перенесли через відсутність Тимошенко

Велика Епоха
Київський районний суд Харкова сьогодні визнав неможливим розглядати справу ЄЕСУ через відсутність Юлії Тимошенко і переніс розгляд на 23 листопада на 14:00.

Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY / AFP / Getty Images
Юлія Тимошенко. Фото: SERGEI SUPINSKY / AFP / Getty Images
Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Костянтин Садовський. Засідання суду тривало всього 10 хвилин. При цьому захисник екс-прем’єра Сергій Власенко встиг подати клопотання про припинення розгляду справи до одужання підзахисної.

Як повідомляє прес-центр «Батьківщина», сьогодні триває шістнадцятий день голодування Тимошенко, який вона оголосила на знак протесту проти фальсифікації виборів.

Раніше, 8 листопада, лідер опозиції в своїй заяві до Качанівської колонії та у Харківський суд написала, що стан її здоров'я не дозволяє брати участь в судовому засіданні. В заяві також зазначалася відповідна рекомендація німецьких лікарів з приводу участі Тимошенко в суді.

Зараз підсудна перебуває на стаціонарному лікуванні в Центральній клінічній лікарні, незважаючи на неодноразові вимоги хворої виписати її через відсутність «нормального лікування».