ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під «Караваном» у Києві сталася масова бійка через пам'ятну табличку про Мазурка

Велика Епоха

Активісти партії «Братство» і організації «Патріот України» та «Соціал-націоналістична асамблея» сьогодні побилися з міліцією біля торгового центру «Караван» у Києві.

Фото: news.liga.net
Фото: news.liga.net
Брати по духу планували прикріпити на фасаді супермаркету табличку з написом: «У цьому магазині купував і стріляв український неогайдамака Ярослав Мазурок», — повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

[image error]

На місце акції прибули правоохоронці та люди у штатському і силою відібрали у молодих людей табличку, яку ті не віддавали без боротьби.

Коментуючи подію, лідер «Братства» Дмитро Корчинський заявив: «Мазурок відкрив вогонь у відповідь на загрози і приниження з боку охоронців «Каравану». Це природна реакція нормального українця. Більшість наших громадян звикли терпіти приниження, тому вчинок Мазурка буде для них хорошим прикладом», — і порадив не ходити в «Караван», тому що там «не вміють торгувати».

Адміністрація торгового центру назвала акцію біля їх будинку «провокацією, яка суперечить логіці, здоровому глузду і людяності».

Нагадаємо, Ярослав Мазурок скоїв збройний напад на охоронців «Каравану» 26 вересня 2012 року. В результаті загинули три охоронці і один важко поранений. Мазурку вдалося сховатися, після чого його оголосили в розшук. На початку листопада тіло «караванського стрілка» знайшли на одному з покинутих будівництв столиці, як повідомляла Велика Епоха.