• Велика Епоха отримала нагороду від Ради Національної етнічної преси Канади

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 19 листопада 2012 року

Китайське видання Великої Епохи отримало премію Національної етнічної преси Канади за «видатні досягнення в боротьбі за правду, об'єктивний і цінний погляд без цензури на важливі події, зусилля з подолання культурних розмежувань, повідомляє з Торонто кореспондент Великої Епохи Метью Літл.

Вручення нагороди відбулося 9 листопада 2012 року в Парку Королеви. Її прийняла директор і видавець Великої Епохи Сінді Гу.

Вручаючи медаль і премію, віце-губернатор Онтаріо Девід Чарльз Онлі сказав про видання: «Велика Епоха ― це відмінна команда журналістів, редакторів, фотографів та дизайнерів».

За словами Гу, китайська газета Велика Епоха (The Epoch Times) в Канаді пройшла довгий шлях становлення, починаючи з 2000 року. За цей час, з щотижневого таблоїду вона перетворилася на найбільшу і єдину щоденну газету для китайців Канади.

За більш ніж десять років значно зросла і відвідуваність інтернет-видання ― до 1 млн на день на початку цього року, а коли в Китаї розгорівся скандал із Бо Сілаєм, кількість переглядів сторінок досягало 600 млн на день. За рейтингом Alexa, видання вийшло в топ-1 серед інтернет-видань на китайській мові, якщо не рахувати ЗМІ континентального Китаю і Тайваню.

Крім цього, в Канаді видання має свої представництва на англійській і французькій мовах у шести найбільших містах країни.

«Етнічні ЗМІ зараз процвітають. За даними Статистичного управління Канади, опублікованими минулого місяця, 6,4 мільйона канадців спілкуються рідною мовою, яка не є англійською або французькою», ― сказав президент Союзу національної етнічної преси Томас Сарас.

Він також зазначив, що Велика Епоха має у своєму складі редакції «справжніх відмінних бійців», які надають численні повідомлення про те, що відбувається в Китаї. Серед них такі питання, як вилучення органів і вбивства людей заради їх органів.

Підписатися:

Коментарі