ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Боржникам комунальних платежів будуть нараховувати пеню

Велика Епоха
Мінрегіон України планує ініціювати нарахування пені за прострочені комунальні платежі.

Фото: despravda.com
Фото: despravda.com
Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

«Питання про нарахування пені за прострочені комунальні платежі сьогодні розглядатися в Кабінеті міністрів не буде. Але цю роботу треба проводити, і ми її ініціюємо. Зараз ми ведемо переговори про те, скільки нараховувати ― 100%, 200% чи 300% від боргу. Остаточне рішення буде сформульовано в законопроекті і винесено на розгляд ВР», ― заявив Близнюк.

Нагадаємо, Мінрегіон вже розробив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальне господарство» в квітні 2012 року. Документом передбачалася пеня в розмірі 0,1% від суми простроченого платежу за кожний день прострочення, але не більше 100% від загальної суми боргу. Однак остаточний розмір пені на законодавчому рівні так і не було визначено. Термін же внесення плати за комунальні послуги передбачено до 20 числа кожного місяця, наступного за розрахунковим.