• Шоколадне дерево у три поверхи виросло в центрі Парижу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 листопада 2012 року

Відомий французький шоколадний скульптор Патрік Рожер виліпив із шоколаду в Парижі гігантське дерево з лісовими мешканцями, яке важить більше п'яти тонн, повідомляє NTD.

Протяжність скульптури становить три поверхи його магазину, причому в кондитерському творінні, в якому відтворили сцену з фільму «Планета мавп», немає нічого, крім шоколаду. Зараз солодкий шедевр виставлений на загальний огляд.

Патрік Рожер займається солодким мистецтвом вже 30 років. У 2000 році він був названий кращим французьким скульптором-шоколатьє та отримав премію професіоналів французької гастрономії.

Напередодні Нового 2010 року Рожер встановив новий світовий рекорд по найвищому дереву, представивши його у своїй студії, розташованої в Со ― південному передмісті Парижа. Масивну 10-метрову ялинку вагою 4 тонни він назвав «Шоколадне різдво».

Ялина на 65% складалася з темного шоколаду і привернула увагу засобів масової інформації. Всі гроші від інсталяції пішли на благодійність ― $45 тис. пожертвувань передані організації, яка вивчає нервово-м'язові захворювання.

У 2009 році Рожер виліпив 15-метрову шоколадну скульптуру в ознаменування 20-ї річниці падіння Берлінської стіни. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...