• Мати «караванського стрілка» під час поховання не визнала свого сина

  • Понеділок, 19 листопада 2012 року
Мати вбивці охоронців Ярослава Мазурка, тіло якого знайшли на одному з будівництв Києва, під час його похорону 17 листопада в столиці України не визнала свого сина.

Не підтвердили особу покійного і родичі, повідомляє газета «Сегодня».

«Ви говорите, що це він. А я кажу, що це не він, тому що я мама. Заріжте мене, застреліть на місці ― не він. Не його руки, не його пальці, не його ніс, не його волосся, не голова ― все не його. Я впевнена, що це не він», ― голосно заявила репортерам мати вбитого після того, як зажадала відкрити труну.

Родичі теж підтримали, що покійний схожий на якогось підлітка. Тітка Мазурка під час поховання на кладовищі навіть влаштувала скандал. Тільки дружина покійного мовчала і плакала.

У той же час, правоохоронці висловили впевненість, що ховають саме Ярослава Мазурка. За їх словами, експерти підтвердили ідентичність ДНК.

Нагадаємо, Ярослав Мазурок перебував у розшуку у справі про вбивство трьох охоронців в ТЦ «Караван» Києва з 26 вересня 2012 року, коли скоїв збройний напад і зник. Пізніше, 7 листопада, у Сирецькому гаю було знайдено тіло вбитого чоловіка, схожого на Мазурка. Дружина «караванського стрілка» упізнала в ньому свого чоловіка. За даними правоохоронців, загиблий вчинив самогубство пострілом у скроню.
Підписатися:

Коментарі