• СК Москви завів кримінальну справу за плакат «Смерть узурпатору Путіну»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 листопада 2012 року

Слідче управління при УВС Москви порушило кримінальну справу стосовно представника Центрального виборного комітету Дениса Юдіна, заарештованого на 15 діб за участь в акції опозиції 27 жовтня на Луб'янській площі, яка була спрямована проти репресій та тортур.

Юдіна підозрюють у вивішуванні у вересні банера на одному з будинків Садового кільця з написом «Смерть узурпатора Путіну», повідомляє OVDinfo.org

Під час ув’язнення в спецприймальнику в активіста взяли відбитки пальців. Пізніше в ізолятор приїхали поліцейські, щоб допитати Юдіна з приводу банера образливого змісту, на якому, за твердженням УВС, виявили відбитки підозрюваного.

15 листопада опозиціонеру вручили повістку про порушення кримінальної справи за хуліганство та ордер на обшук у квартирі. Вчора обшук був проведений, в ході якого у Юдіна вилучили телефони, електронні носії та ряд банерів з опозиційних акцій, які пройшли раніше.

Сьогодні біля Замоскворецького районного суду також були затримані активісти «Комітету 6 травня» Марія Архипова та Сергій Давідіс. Затриманих доставили у відділ поліції для прийняття рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, повідомляє прес-служба ГУ МВС Росії.

Активісти-пікетники хотіли вручити судді Андрію Федіну репродукцію Герарда Давида «Здирання шкіри з продажного судді». Як відомо, Федін засудив учасника «Болотяної справи» Максима Лузяніна до 4,5 років ув'язнення в колонії загального режиму. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...