ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

СК Москви завів кримінальну справу за плакат «Смерть узурпатору Путіну»

Велика Епоха

Слідче управління при УВС Москви порушило кримінальну справу стосовно представника Центрального виборного комітету Дениса Юдіна, заарештованого на 15 діб за участь в акції опозиції 27 жовтня на Луб'янській площі, яка була спрямована проти репресій та тортур.

Опозиціонер Олексій Навальний під час серії одиночних пікетів 27 жовтня. Фото: Олександр Щербак / Коммерсант
Опозиціонер Олексій Навальний під час серії одиночних пікетів 27 жовтня. Фото: Олександр Щербак / Коммерсант
Юдіна підозрюють у вивішуванні у вересні банера на одному з будинків Садового кільця з написом «Смерть узурпатора Путіну», повідомляє OVDinfo.org.

Під час ув’язнення в спецприймальнику в активіста взяли відбитки пальців. Пізніше в ізолятор приїхали поліцейські, щоб допитати Юдіна з приводу банера образливого змісту, на якому, за твердженням УВС, виявили відбитки підозрюваного.

15 листопада опозиціонеру вручили повістку про порушення кримінальної справи за хуліганство та ордер на обшук у квартирі. Вчора обшук був проведений, в ході якого у Юдіна вилучили телефони, електронні носії та ряд банерів з опозиційних акцій, які пройшли раніше.

Сьогодні біля Замоскворецького районного суду також були затримані активісти «Комітету 6 травня» Марія Архипова та Сергій Давідіс. Затриманих доставили у відділ поліції для прийняття рішення про притягнення до адміністративної відповідальності, повідомляє прес-служба ГУ МВС Росії.

Активісти-пікетники хотіли вручити судді Андрію Федіну репродукцію Герарда Давида «Здирання шкіри з продажного судді». Як відомо, Федін засудив учасника «Болотяної справи» Максима Лузяніна до 4,5 років ув'язнення в колонії загального режиму.