ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Янукович відбув до Арабських Еміратів, де зустрінеться з шейхами

Велика Епоха
У ході триденного візиту Президента України Віктора Януковича в Арабські Емірати (ОАЕ) він зустрінеться з президентом ОАЕ Халіфом ібн Зайд аль-Нагаяном, прем'єром Рашидом Аль-Мактумом, заступником Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ Мухаммедом аль-Нагаяном і наслідним принцом Абу-Дабі.

Фото: прес-служба Президента
Фото: прес-служба Президента
У Катарі заплановані переговори з еміром Абу-Дабі та його сином Джабером Аль-Тані. Під час зустрічей Янукович підпише ряд двосторонніх документів: про лібералізацію безвізового режиму з Катаром, співпрацю в авіаційній галузі і правову взаємну допомогу, повідомляє прес-служба Президента.

В Абу-Дабі Янукович візьме участь у спільному бізнес-форумі.

Сьогодні в Досі, столиці Катару, відкрився 18-й з'їзд Організації Об'єднаних Націй щодо зміни клімату. Протягом наступних двох тижнів у конференції візьмуть участь до 17 тисяч чоловік. Делегати з'їзду проведуть переговори про укладення нової глобальної угоди по клімату, на тлі збереження напруженості між багатими і бідними країнами, передає телеканал «Аль-Джазіра».

Віктор Янукович відбув до Катару 25 листопада і пробуде там до 28-го. Напередодні візиту в ОАЕ керівник країни дав інтерв'ю «Аль-Джазіра». У питаннях арабського тележурналіста була порушена українсько-російська газова проблема, а також зовнішня і внутрішня політика України.