• У День Подяки нью-йоркців обсипали конфетті з секретних документів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 26 листопада 2012 року

Під час параду на честь Дня Подяки нью-йоркців обсипали незвичайним конфетті. Паперові смужки, які посипалися на голови учасників святкування, виявилися порізаними секретними документами поліцейської дільниці Нассім Лонг-Айленда.

На конфетті можна було прочитати особисті номери соціального страхування поліцейських, банківські рахунки правоохоронців, імена секретних агентів Лонг-Айленда, інформацію про арешти. Надбанням громадськості став і маршрут кортежу кандидата в президенти Мітта Ромні, яким він рухався в жовтні, повідомляє «PIX 11». 

Організатори параду відхрестилися від скандального конфетті, стверджуючи, що не мають до нього ніякого відношення. Відділ поліції Нассім вже почав розслідування події.

У поліцейському відомстві заявили, що переглянуть процедуру утилізації секретних документів.

У суботній вихідний, після Дня Подяки в США сталася ще одна подія: загорілася головна штаб-квартира зовнішньополітичного відомства країни на сьомому поверсі. Серйозно постраждали три співробітники Держдепартаменту. Їх доставили в лікарню з тяжкими опіками, повідомляє Associated Press.

Нагадаємо, День Подяки в Америці традиційно відзначають щорічно в четвертий четвер одинадцятого місяця. У цьому році він випав на 22 листопада. У переддень свята благодійні організації та американці роздають бездомним і бідним подарунки, влаштовують для них безкоштовні гарячі обіди. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...