• Янукович запросив бізнесменів Катару інвестувати в проект «Олімпійська надія-2022»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 28 листопада 2012 року

Президент України Віктор Янукович запросив бізнесменів Катару приєднатися до українського проекту «Олімпійська надія-2022».

Цю пропозицію він оголосив під час презентації національних проектів України в Досі, повідомляє прес-центр голови держави.

«У нас на 2022 рік є спортивні амбіції ― провести в Україні Зимові Олімпійські ігри. Для цього у країні є унікальні природні можливості», ― сказав Янукович.

За словами українського президента, проект «Олімпійська надія-2022» організовано з метою створення спортивно-туристичної індустрії. Віктор Янукович закликав катарський бізнес разом подумати над реалізацією цієї програми.

Він також висловив зацікавленість української сторони у будівництві в Катарі об'єктів інфраструктури в рамках підготовки до проведення Євро-2022 в цій країні. Зазначив, що Україна з радістю поділиться своїм досвідом.

Український президент вже запросив прем'єр-міністра Катару в Україну. Під час візиту шейха Хамад бін Джабер аль-Тані Янукович сподівається підписати цілу низку конкретних документів по різних проектах як у сфері інфраструктури та енергетики, так і у військово-технічній та агропромислової галузі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...