• Харків вивісив плакат на підтримку Берлусконі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 28 листопада 2012 року
Харківська міська рада у відповідь на вивішений Римом плакат «Свободу Юлії Тимошенко» вивісив свій банер на підтримку екс-прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Плакат із закликом «Руки геть від Берлусконі», розміщено на фасаді будівлі харківської мерії українською та італійською мовами, повідомляє прес-центр міськради. Ініціативу мера Харкова Геннадія Кернеса підтримали не тільки депутати, а й небайдужі харків'яни-поліграфісти. Вони за свій рахунок і зробили інформаційне 13-метрове полотно.

За словами директора Департаменту мерії у справах інформації та зв'язків із громадськістю Юрія Сидоренка, банер-звернення знімуть уже завтра.

Нагадаємо, портрет екс-прем'єра України Юлії Тимошенко на будівлі римської мерії з'явився 26 листопада. За таке рішення більшість членів депутатської асамблеї Рима проголосували «за» і тільки один був «проти».

Що ж стосується опального екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі, то 26 жовтня 2012 року він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі за податкові злочини. Однак йому дозволили відсидіти у в'язниці всього один рік, завдяки закону про амністію.
Підписатися:

Коментарі