• Фракція регіоналів поповнилася 25 самовисуванцями

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 12 грудня 2012 року

Фракція Партії регіонів стала найбільшою з п'яти депутатських фракцій у Верховній Раді.

Зі 185 мандатів, отриманих за результатами виборів, фракція регіоналів збільшилася до 210 чоловік. Зокрема, до неї увійшли ще 25 самовисуванців і безпартійних депутатів.

У свою чергу до фракції «УДАР» прилучилися два самовисуванці, і тепер її чисельність збільшилася до 42 людей.

«Батьківщина» ж втратила двох депутатів, яких провела до парламенту — Олександра і Андрія Табалова, які після обрання відмовилися вступити в фракцію Об'єднаної опозиції. Таким чином, фракцію «Батьківщина» утворили 99 осіб. Вони наполягали сьогодні в Раді на тому, щоб Табалови не були народними депутатами, оскільки свого часу дали присягу стояти на стороні «Батьківщини».

Фракція «Свободи» у кількості не змінилася — 37 осіб, які пройшли на виборах до парламенту. А фракція комуністів збільшилася до 33 осіб. У неї вирішила увійти депутат-самовисуванець Оксана Калетник.

Раніше, 7 листопада, як повідомлялося, народний депутат від партії «УДАР» Сергій Каплін отримав дзвінок від невідомого, який намагався підкупити опозиціонера в обмін на перехід у фракцію Партії регіонів. У зв'язку з цим парламентарій звернувся в Генеральну прокуратуру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...