• Правляча партія хоче бачити спікером Ради Володимира Рибака

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 11 грудня 2012 року
На закритому зібранні депутатів фракції Партії регіонів у кінотеатрі «Зоряному» заступник голови партії Володимир Рибак був затверджений кандидатом на пост спікера Верховної Ради України від ПР, повідомляє прес-служба партії.

Голосування за кандидатуру голови Парламенту відбудеться завтра, 12 грудня, на першому засіданні Верховної Ради VII скликання. В цей же день планується схвалити і кандидатуру на пост головного міністра країни. Президент України запропонував на цю посаду Миколу Азарова. Фракція ПР одноголосно підтримала пропозицію Януковича.

Голосування буде проходити персонально, щоб не перешкоджати роботі парламенту.

У «Зоряному» також було прийнято рішення, що фракція ПР почне свою роботу в парламенті з подячного молебню, який вони проведуть в Лаврі з 9 години ранку.

Раніше, в листопаді, спікер ВР 6-го скликання Володимир Литвин заявив, що не має наміру висувати свою кандидатуру на посаду голови парламенту. «Скажу відверто: я вже втомився, і від мене втомилися. Це той момент, коли потрібно піти. Це моє внутрішнє не просте, але відповідальне рішення», ― зізнався він у коментарі «ЛІГАБізнесІнформ».
Підписатися:

Коментарі