ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Влада Києва просить водіїв не сідати за кермо через непогоду

Велика Епоха
Через рясний снігопад, який викликав погану прохідність, завантаженість київських доріг досягла максимального ступеня. Щоб допомогти спецтехніці оперативно прибирати сніг, влада Києва закликає водіїв не сідати за кермо без особливої необхідності.

Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
За останні кілька днів у столиці України випала подвійна місячна норма опадів. Сніг з дощем очікується і надалі, прогнозують синоптики. До того ж, у найближчі дні очікується різке зниження температури, що призведе до ожеледиці на дорогах.

У зв'язку з цим, протягом найближчої доби КМДА мобілізує всі наявні в столиці людські та технічні ресурси для усунення наслідків негоди.

Разом з тим, голова київської адміністрації Олександр Попов на сайті свого відомства просить автомобілістів по можливості утриматися від поїздок і не порушувати правил паркування, щоб не перешкоджати дорожнім службам прибирати дороги від снігу.

Він також підкреслив, що в Києві тимчасово введено режим використання евакуаторів, а в денний час буде обмежено рух великих вантажних машин.

Відзначимо, сьогодні вранці в Києві було паралізовано рух через снігопад і дорожньо-транспортні пригоди. Станом на 9 ранку, загальна довжина пробок становила більше 1000 км, повідомляє «Яндекс.Пробки».