• Руслана закликає публічних людей підтримати родину Павличенко

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 3 грудня 2012 року

Співачка Руслана закликала публічних людей підтримати родину Павличенко, за справою яких, на думку співачки, суд виніс неправильне рішення, а також присвятила цій темі свій новий кліп.

Співачка сказала під час прес-конференції 3 грудня, що надія на публічних людей: політики на суперечливу справу уваги не звертають. 2 жовтня Дмитра та Сергія Павличенків засудили до довічного ув’язнення та 13 років тюрми відповідно за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова. Численні активісти, зокрема футбольні вболівальники, стверджують, що батько й син злочину не скоювали.

«Мені стало прикро, що оцей суддівський безлад став нормою в Україні, несправедливість стала нормою в Україні, — сказала Руслана, — завтра на місці родини Павличенків може опинитись будь-хто з нас». Співачка каже, що за справою Павличенків суд виніс неправильне рішення і що тюрма вже стала символом України.

Виступ проти несправедливості судів Руслана поєднала із презентацією нового кліпу «Ейфорія», в якому показані незаконно ув’язнені.

«Я себе уявила на місці цих людей і подумала, якби навколо мене так люди гуртувались і пробували хоча б якось заявити, мені було б якось легше і мужніше переносити ці проблеми долі», — сказала Руслана, відповідаючи на питання журналістів.

Раніше, 25 листопада, на підтримку родини Павличенків провели 3-тисячний мітинг футбольні вболівальники: вони пройшли маршем від парку імені Т.Шевченка до Лук’янівського СІЗО.

Проте в Голосіївському райсуді Києва, в якому виносили вирок у справі Павліченко, заявили, що провину батька і сина у вбивстві судді підтверджують багато доказів, зокрема генетичний матеріал та кров обвинувачуваних на одязі, знайденому на місці злочину, а також відбитки пальців, повідомляє УНІАН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...