ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кабмін виплатить борги по зарплаті бюджетникам до Нового року

Велика Епоха
Сергій Тігіпко привітав соціальних працівників із професійним святом і пообіцяв вирішити проблему заборгованості по зарплатах бюджетникам у найближчі кілька тижнів.

Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
«Зарплати лікарів, вчителів та інших бюджетних працівників ― це захищені видатки, які повинні здійснюватися. Всі необхідні для цього кошти будуть перераховані місцевим бюджетам», ― зазначив він сьогодні під час селекторної наради з керівниками обладміністрацій, представниками Мінфіну та Міносвіти.

Тігіпко висловив упевненість, що всі виплати по зарплатах бюджетникам будуть здійснені до Нового року. За його словами, уряд вже ухвалив рішення про виділення коштів, достатніх для покриття зарплатної заборгованості.

Раніше, 28 листопада Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів констатував, що додатковий ресурс, який був наданий областям із держбюджету в минулому місяці на зарплату, пішов, на жаль, на інші витрати ― ремонт і обладнання дитячих садків, шкіл та лікарень, які також необхідно робити.

Однак він підкреслив, що «виплати заробітної плати та соціальні виплати повинні бути на першому місці». Прем'єр також зазначив, що на рахунках у перевірених ними регіонах нерозподілених і вільних коштів набагато більше, ніж боргів по зарплаті, повідомляє «Урядовий портал».