• Віталій Портников став президентом ТВі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 29 листопада 2012 року

Президентом телеканалу ТВі став журналіст-публіцист і оглядач радіо «Свобода» Віталій Портников, повідомляє прес-служба ТВі.

Генерального директора каналу Миколу Княжицького змінила Наталія Катеринчук, яка керувала департаментом власного виробництва каналу ТВі. Княжицький ж був обраний народним депутатом від «Батьківщини» і тепер працюватиме у Верховній Раді. Він також головуватиме в редакційній раді ТВі на громадських засадах.

До редакційної ради крім Портникова, Княжицького та Катеринчук, також входять ведучий програми «Знак оклику» на ТВі Артем Шевченко, український правозахисник і публіцист Мирослав Маринович, польський журналіст-дисидент Адам Міхнік, оглядач і публіцист Мартін Войцеховський і колишній міністр культури Словаччини, член міської ради Братислави та Незалежного форуму «Братислава» Ладислав Снопко.

Нагадаємо, в липні 2012 року проти Миколи Княжицького, який на той час був гендиректором ТВі, податкова міліція України порушила кримінальну справу за борг перед держбюджетом країни. В кінці вересня телеканал за допомогою українців і ВО «Батьківщина» погасив податковій службі затребуваний борг і штраф у розмірі 4,1 млн грн, як повідомляла раніше Велика Епоха.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...