• В житловому будинку на Луганщині всю ніч гасили пожежу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 листопада 2012 року
У місті Ровеньки у Луганській області пожежні бригади всю ніч боролися з вогнем, що спалахнув в одноповерховому житловому будинку з 12 квартир.

Оскільки будівля дуже стара (барачного типу), з дерев'яними перекриттями, полум'я швидко поширилося по всім житловим квартирам, повідомляє прес-служба МНС України.

Пожежу не вдавалося швидко загасити через проблеми з гідрантами: більшість із них виявилися в неробочому стані і пожежникам довелося заправляти машини водою за 12 км від місця події. Без даху над головою залишилися 12 сімей.

За попередніми даними, займання сталося в одній із центральних квартир, звідки вогонь перекинувся на дах і сусідні квартири.

Вранці у виконкомі міста відбулося засідання спеціальної комісії з приводу нічної пожежі. Рішенням міської ради визначено, що Дзержинська селищна рада виділить 12 сім’ям тимчасове житло. Трьом із них вже надали квартири, інші дев'ять сімей тимчасово проживатимуть у родичів, повідомляє Cxid.info.

Як зазначає видання, напередодні Дзержинська селищна рада розглядала питання про закриття в селищі пожежної частини через відсутність у бюджеті коштів на утримання пожежників і техніки. Тепер пожежну частину закривати не будуть. Фінансування ж вирішили здійснювати за рахунок бюджетів міста Ровеньки і селищ Дзержинський, Новодар'ївка, Нагольно-Тарасівка та Кленовий.

Відзначимо, масштабна пожежа також сталася вчора ввечері о 21:40 під Києвом, у Броварах. Горіла триповерхова нежитлова будівля по вул. Будьонного, 14 б, де проживали робітники. Рятувальники МНС за допомогою висувних драбин благополучно врятували 10 чоловік.
Підписатися:

Коментарі