ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вночі у центрі Києва згоріло вісім квартир

Велика Епоха
У ніч на 21 листопада в житловому будинку в Києві на вулиці Івана Мазепи, 5/3 (між ст. Метро Арсенальна і пл. Слави) сталася велика пожежа, в результаті якої згоріло вісім квартир.

Пожежа в центрі Києва. Фото: прес-служба КМДА
Пожежа в центрі Києва. Фото: прес-служба КМДА
Як повідомляє прес-служба МНС, пожежа почалася о 0:16 в квартирі на шостому поверсі шестиповерхового житлового будинку з 175 квартир. Вогонь швидко перекинувся на сусідні приміщення і дах будівлі.

Пожежу гасили 4 години. Під час ліквідації вогню з дому вибігали жителі квартир, деякі ― з речами, оскільки побоювалися вибуху газових колонок. Однак МНС-ники оперативно відключили будинок від газо- та електропостачання, повідомляє ТСН.

Вся вулиця переповнилася рятувальною технікою (23 одиниці). Через щільне розташування будинків основним завданням більше 90 пожежників було не дати вогню перекинутися на сусідні будинки. На місце події прибули чиновники Печерської адміністрації та голова КМДА Олександр Попов.

Причина пожежі встановлюється. Жертв немає. Всього від вогню постраждало 60 сімей. Погорільців чотирьох квартир тимчасово поселили в готелі міста.

За кілька годин до цієї події (в 18:20) в Шевченківському районі Києва по вул. Г. Тимофєєвої, 15 пожежна бригада загасила ще одну пожежу в кімнаті гуртожитку на першому поверсі. Жертв також немає, повідомляє прес-служба МНС.