• Вінниця: У кар'єрі загинули брат і сестра через зсув піску

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 3 грудня 2012 року
У Вінницькій області в селищі Кирнасівка несподівано загинули два підлітки у стихійному піщаному кар'єрі 2 грудня.

Про трагедію в чергову частину МНС міста Тульчин повідомила районна міліція, якій зателефонував друг загиблих. Він гуляв разом з ними, коли стався зсув піску, повідомляє прес-служба МНС України.

15-річного брата та 17-річну сестру витягли з-під двохметрової товщі піску через півгодини після повідомлення. Обидва були вже мертві внаслідок асфіксії. Реанімаційні заходи медиків на місці події позитивних результатів не принесли.

За статистичними даними вінницьких рятувальників, місцеві жителі все менше цінують своє життя. Про це свідчить зростання кількості нещасних випадків. Так протягом поточного року в області сталося понад 1500 пожеж, що на кілька сотень більше в порівнянні з минулим роком.

Крім того, в регіоні майже щодня хтось намагається покінчити з собою. У 2012 році на Вінниччині зареєстровано вже 317 спроб суїцидів, з них половина закінчилися смертю. Незважаючи на те, що рятувальники постійно нагадують про дотримання правил безпеки, люди не звертають на це увагу, повідомляє «Новинний портал Вінниці».

Підписатися:

Коментарі