• Україна феєрверком відзначить 21-у річницю Збройних Сил

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 6 грудня 2012 року

Сьогодні Україна відзначає День Збройних сил. З нагоди 21-ї річниці формування ЗСУ в дев'яти містах-героях країни пройдуть урочисті заходи та святкові феєрверки.

О 8:30 у Парку Слави столиці міністр оборони Дмитро Саламатін і начальник Генштабу генерал-полковник Володимир Замана поклали квіти до могили Невідомого солдата та пам'ятника Івану Кожедубу.

Вдень у Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбудуться урочисті збори, де керівництво держави, Міноборони і Генштаб ЗСУ вручать державні нагороди, після чого для почесних гостей виступлять артисти з святковою концертною програмою.

Увечері о 20:00 в Києві, Львові, Вінниці, Одесі, Севастополі, Дніпропетровську, Керчі, Житомирі та Рівному прогримлять двадцятьма залпами святкові феєрверки, повідомляє Міноборони.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров уже привітав військовослужбовців, працівників і ветеранів Збройних Сил і подякував за патріотизм і самовіддану службу.

«Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя в сім’ї, оптимізму, успіхів у служінні українському народу заради миру, спокою і безпеки», ― наголошується у привітанні КМУ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...