• Німецький суд захистив поліцейських з татуюваннями

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 3 грудня 2012 року
Федеральний суд Німеччини дозволив поліції приймати на роботу співробітників з наколками, бо це суперечить свободі на самовизначення.

Приводом для розгляду подібного питання став позов 31-річного німця, якого не прийняли на службу в правоохоронні органи через великі татуювання на обох руках, повідомляє Лента.ру з посиланням на Sueddeutsche Zeitung.

Представники міністерства внутрішніх справ федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія визнали наколки, на яких були зображені череп, собака і жіноче обличчя із зав'язаним ротом, «надмірним проявом індивідуальності».

Чиновники відзначили, що це може викликати недовіру у багатьох громадян, особливо влітку, коли поліцейські носять форму з коротким рукавом.

Проте суд визнав відмову позивачу в прийнятті на службу через татуювання ― порушенням. У той же час запропонував сторонам компромісний варіант: на службі чоловік повинен бути завжди одягнений в уніформу з довгим рукавом.

Однак влада федеральної землі визнала рішення суддівської колегії неприйнятним і збирається оскаржити його у вищестоящому суді. Згідно з постановою земельної влади від 1995 року, занадто великі татуювання «несумісні з принципами нейтралітету службовця поліції».

А в цей же час у Великобританії влада дозволила одному незвичайному військовому ― послідовникові сикхізму індійського походження — охороняти Букінгемський палац в нетрадиційній формі. Замість ведмежої чорної шапки на ньому буде тюрбан, до того ж йому дозволено носити бороду. Рішення воєначальників викликало в британському суспільстві неоднозначну оцінку. Однак міноборони країни залишилося непохитним, заявивши, що має намір надавати сикху повну підтримку, повідомляє NEWSru.ua.
Підписатися:

Коментарі