• У Бангладеш ісламісти палять шини й автомобілі в знак протесту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 грудня 2012 року

Прихильники ісламістської партії в Бангладеш «Шибір» (Chhatrashibir) і «Джамаат-і-Ісламі», починаючи з 18:00 3 грудня, по всій країні проводять протести проти арешту кількох членів її керівництва, що призвело до закриття підприємств і шкіл, припинення торгівлі.

У столиці держави Даці активісти «Шибір» розгромили і підпалили більше 50 транспортних засобів. Протистояння тривало до світанку, передає Prothom-alo.

У ході зіткнень з поліцією вбили одного демонстранта «Шибір», ще 26 чоловік поранено, з них 6 поліцейських. Сім поранених доставили в лікарню Мірпур в критичному стані, повідомляє з Даки кореспондент BanglaNews.

Поліція заарештувала щонайменше 97 лідерів і активістів «Шибір» і «Джамаат-і-Ісламі» в різних частинах країни за участь в «підривній діяльності по припиненню роботи і торгівлі».

Наразі лідери та активісти «Джамаат-і-Ісламі» і «Шибір» продовжують брати участь в стихійних маніфестаціях.

Ісламісти домагаються проведення національних виборів у тимчасовий уряд, звільнення однопартійців, арештованих незаконно, виступають проти антиісламської діяльності, проти нападів, вимагань і корупції посадових осіб «Народної ліги», вбивств та інших таємних безчинств уряду, повідомляється в письмовій заяві на сайті ісламістської партії «Шибір».

Вони також закликають народ припинити роботу і зупинити торгівлю на знак протесту проти підвищення цін на предмети першої необхідності, недотримання законів і порядку в країні, повідомляє BanglaNews.

Підписатися:

Коментарі