• Азаров: Держбюджет-2013 буде максимально економним

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 грудня 2012 року
Держбюджет на 2013 рік буде максимально економним, але підтвердженим реальними можливостями української економіки в жорстких умовах падіння зовнішніх ринків.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні під час засідання Кабміну.

Цей бюджет, за словами прем'єра, дозволить українцям жити за своїм розпорядком і за можливостями внутрішнього ринку.

Азаров зазначив, що новий бюджет враховує такі економічні стимули, як зниження податку на прибуток з 21% до 19%, надання податкових пільг незахищеним категоріям громадян, повернення податку тим громадянам, які несуть витрати на навчання або платять іпотечні кредити, наголошується на сайті КМУ.

Крім того, весь додатковий ресурс бюджету буде спрямовано на підвищення доходів людей: підвищення середньої щомісячної пенсії на 104 грн, середньомісячної зарплати ― на 260 гривень, допомоги на першу — третю народжену дитину ― на 2000―7400 грн, а також підвищення розмірів мінімальної заробітної плати і окладів працівникам бюджетних установ.

Нагадаємо, вчора народні депутати в першому читанні прийняли проект Держбюджету на 2013 рік, зареєстрований у ВР під №11000. Парламентський комітет з питань бюджету пропонує прийняти його 6 грудня. Кабмін прогнозує розмір номінального ВВП у наступному році на рівні 1576 млрд грн, повідомляє «УНН».

Підписатися:

Коментарі