• У трьох областях України на розчищення доріг від снігу кинуті 2 тисячі людей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 грудня 2012 року

Сильний сніг та ожеледь 3―4 грудня ускладнили проїзд на окремих ділянках доріг Київської, Вінницької та Житомирської областей України. З 7 ранку 4 грудня на розчистку автомобільних трас були кинуті 2 тисячі працівників комунальних підприємств і 1400 одиниць техніки, повідомляє прес-служба МНС.

Роботи з ліквідації наслідків погіршення погодних умов в Україні тривають. На дорогах державного значення та перевалах спецбригади дорожніх служб областей вже забезпечили проїзд.

У Вінницькій області працівники МНС надали допомогу 27 водіям транспортних засобів, які застрягли на дорозі через ожеледицю і створювали перешкоди іншим учасникам дорожнього руху, в Житомирській області ― 29 власникам автомобілів, у Київській ― 3.

У столиці України виділили понад 250 одиниць снігоприбиральної техніки для розчищення автомагістралей від снігу. У десяти районах Києва комунальні служби міста працюють у посиленому режимі, посипають дороги піщано-соляною сумішшю, повідомляє прес-центр КМДА.

За прогнозами Гідрометцентру України найближчими днями (6―13 грудня) в країні очікується зниження температури від -1 ° С до -7 ° С і нові рясні опади. А на півдні та сході країни ― інтенсивні дощі, температура повітря: +5 ... +10 ° С.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...