• Посол Сербії в НАТО вчинив самогубство

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 5 грудня 2012 року

Повною несподіванкою для НАТО став суїцид посла Сербії в НАТО Браніслава Мілінковіча.

Посол вчинив самогубство вчора ввечері в аеропорту Брюсселя, вистрибнувши з платформи багаторівневого паркінгу, повідомляє Independent

За словами представника МЗС, Мілінковіч у Брюсселі в складі шести членів сербської делегації очікував прибуття прем'єр-міністра і міністрів країни для проведення переговорів з НАТО. Дипломат зістрибнув вниз майже з 10-метрової висоти зовсім раптово. Перед цим він жартував з колегами і, прогулюючись по паркінгу, раптом підійшов до поручнів, переліз через них і зістрибнув.

Три дипломати, які знали його, відзначили виданню, що в той день він не виявляв жодних ознак будь-якої психічної неврівноваженості.

«Його мотиви залишаються загадкою. Очевидно ― це самогубство, але бельгійська поліція розслідує цей факт. Важко розібратися в мотивах або причинах смерті всіма нами улюбленого посла», ― сказав прем'єр-міністр і міністр внутрішніх справ Сербії Івіца Дачич.

Сьогодні він висловив співчуття родині покійного. Про дату похорон 52-річного дипломата Міністерство закордонних справ Сербії оголосить пізніше.

«Браніслав Мілінковіч був шанованим юристом і дипломатом, який служив у Відні та Брюсселі. Він залишиться в пам'яті колег як досвідчений дипломат, різнобічний вчений і благородна людина», ― повідомляється в прес-центрі сербського МЗС. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...