• Кабмін України додатково виділив Донецьку 11 млн грн

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 грудня 2012 року

Кабінет міністрів України виділив додатково 11 млн грн Донецькій обласній державній адміністрації на соціально-економічний розвиток столиці Донбасу.При цьому, на цю ж суму було зменшено обсяг державних капітальних видатків на будівництво об'єктів національного медичного університету ім. Богомольця.

Відповідне розпорядження зареєстровано Кабміном 3 грудня під №974, повідомляють «Подробности».

Цим же указом Кабмін додатково виділив 7,8 млн грн й Запорізькій облдержадміністрації на реконструкцію поліклініки в селищі міського типу Кушугум.

Нагадаємо, 17―19 жовтня в Донецьку пройшов V Міжнародний інвестиційний саміт DIIS, на якому близько 150 компаній світу висловили готовність вкласти свої інвестиції в розвиток Донбасу. На форумі були підписані важливі документи.

Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький заявив під час DIIS, що область має достатньо великий потенціал для розвитку і є одним з лідерів в країні по залученню інвестицій.

«Сьогодні в Донецьку область вже увійшли і успішно працюють мільярдні інвестиції», ― цитують «Донецкие новости»  висловлювання губернатора Донецька.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...